מחבואים בחשיכה

ברוכים הבאים ל- ExitRoom! רשת חדרי הבריחה הגדולה בישראל.

חדר בריחה

חדר בריחה הוא אטרקציה מרגשת שהגיעה אלינו מאירופה, וכבשה שחקנים בכל רחבי העולם ואנו מאוד גאים להיות החלוצים שהביאו את הקונספט לארצנו הקטנה… יש הרבה שמות לבילוי הזה במשחק הזה: אסקייפרום (escaperoom), חדר מילוט, קווסט במציאות ועוד. יש לכם 60 דקות להיות הכוכבים בהרפתקה האישית שלכם. אתם נכנסים לעולם חדש ומרהיב, בו אתם צריכים לפתור חידות, לחפש רמזים, לאסוף מפתחות ולעשות כל שביכולתכם על מנת לפתוח את הדלת לניצחון!

זה מה שקורה: אתם נכנסים לחדר נעול, כאשר לכל חדר עלילה ועיצוב משלו, ועליכם לעבור יחדיו את הדרך לפתרון שיוציא אתכם. במשחק הזה, המוח הוא הכוח שלכם, והוא מה שיעזור לכם לעבור את המשחק בזמן ובכך להציל את עצמכם, את העולם – או כל סיפור אחר שתבחרו. זה קווסט (משחק הרפתקה) במציאות. במהלך המשחק אתם תצטרכו לפתור חידות, למצוא את המטמונים, להשתמש בטיפים ובכל הדברים הזמינים, לאסוף את כל המפתחות ולפתוח את הדלת לניצחון! הכל כמו במשחק מחשב, אבל עם חפצים מוחשיים. הפעילות מתאימה מאוד לגיבוש צוותים, בילוי כיפי למשפחות וחברים ואף לדייטים מיוחדים. בהצלחה!

WOW

זה כל כך כיף שפשוט קשה לתאר! שעה שלמה של אתגרים, חשיבה, חוויה לא נורמלית וטירוף. כמו משחק מחשב אבל במציאות.

מתאים לכל אחד!

המשחק לא מצריך שום ידע קודם – אין צורך לדעת שפות, מתמטיקה או מדעים בשביל ליהנות ממשחק טוב באחד החדרים שלנו.

גיבוש ועבודת צוות

משחק בחדר בריחה עוזר לגיבוש קבוצות: משפחה, חברים, עבודה וכו’. ניתן לראות בזמן אמת כיצד אתם משתפים פעולה על מנת לעבור את המשימה יחדיו.

פעילות משפחתית

מהקטנים לגדולים, בחדרים שלנו ניתן לקבל חוויית משחק לכל המשפחה. בשילוב החשיבה הלוגית של המבוגרים, והחשיבה מחוץ לקופסה של הצעירים, תוכלו לעבור את הדרך רצופת המכשולים לניצחון.

לימים המיוחדים שלכם

ניתן לקיים אצלנו ימי גיבוש, לציין, מסיבות רווקים ואת שלל האירועים הטובים בחייכם.

אצלנו תמצאו את החדרים המובילים בישראל, ותקבלו חוויה מציאותית, חד פעמית ויחידה במינה.

אז למה אתם מחכים? הזמינו עכשיו!