שובר מתנה לחדר בריחה

מחפשים מתנה מקורית, כזו שתגרום הנאה והתרגשות ותותיר זכרונות נעימים בלב, מתנה חווייתית ומרתקת במיוחד? רשת חדרי הבריחה אקזיטרום מציעה לכם את המתנה המושלמת – שובר מתנה לחדרי בריחה.

מתנה מקורית

חדרי הבריחה נהיו טרנד לוהט בתרבות הפנאי בישראל ובעולם כולו, ולא בכדי. האסקייפ רום מעניק למשתתפים חוויה מיוחדת ומרתקת, המצריכה שיתוף פעולה פורה בין המשתתפים, חשיבה יצירתית, פתרון מטלות ועמידה במשימות. כל אחד מן המשתתפים תורם את חלקו להצלחת הקבוצה ולעמידה במשימה, וניתן לבחור את רמת הקושי של החדר. כרטיס מתנה לאסקייפ רום מאפשר למקבלי המתנה לבחור את החדר המתאים להם מתוך מגוון רחב של חדרים וסיפורים.

מבחר עצום של אפשרויות

הסיפורים בחדרי הבריחה נעים מן המשעשע ועד למפחיד, על פי טעמם האישי של המשתתפים. מי שזוכה לקבל שובר מתנה לאסקייפ רום יכול לבחור את אופי החוויה שיעבור. קיימים חדרי בריחה עם עלילות בילוש, עם פרשיות ריגול, עם משחקי מלחמה ואף עם סיפורי אימה. כמו כן, לא נפקד מקומם של חדרי הבריחה המבוססים על סיפורי פנטזיה, מדע בדיוני, ארכיאולוגיה ועוד. בכל מקרה, החוויה מרגשת ומאתגרת, וניתן להתאים חדר בריחה לכל אדם בכל גיל.

השוברים שלנו

גיפט קארד לחדר בריחה יכול להיות עבור שניים, שלושה, ארבעה, חמישה או שישה משתתפים. על מנת לממשו, על המחזיק בכרטיס לתאם עם חברת אקזיטרום את המועד ולבחור את החדר הרצוי, להגיע במועד הנקוב, להציג את השובר – וליהנות מן החוויה. אם מחזיק הכרטיס מעוניין להוסיף אנשים, ייגבה תשלום בעבור כל משתתף נוסף.

למי זה מתאים?

גיפט קארד לאסקייפ רום מתאים כמתנה ליום הולדת לחברים או לבני זוג. בנוסף, זו מתנה מעולה לבני נוער, היכולים לבחור את הפעילות המתאימה להם ולתת ביטוי להעדפותיהם האישיות. כמו כן, כרטיס מתנה לחדר בריחה מתאים כשי לחג או כמתנה ליום הולדת לעובדים. השובר הקבוצתי יאפשר לעובד לקחת את משפחתו לבילוי בלתי נשכח.

לאסוף חוויות במקום חפצים

שובר מתנה לחדר בריחה הוא מתנה מפתיעה ולא שגרתית, המבטיחה למחזיק בה בילוי מרתק ומיוחד במינו. במקום זר פרחים מרשים, שיאבד את מראהו בתום מספר ימים, סט כלים נאה שישב בארון או כל מתנה שגרתית אחרת, גיפט קארד לחדר בריחה של אקזיטרום יוציא את החוגג לבילוי מרענן ומהנה עם האנשים האהובים עליו, בתוך תפאורה וסיפור המדברים אל ליבם. הבילוי בחדר בריחה מחזק את קשרי המשפחה ומלכד את חברי הקבוצה המשתתפים, מסעיר את הדמיון ומעורר את החושים. כל אלה הופכים את החוויה לבלתי נשכחת.

רשת חדרי הבריחה אקזיטרום מפעילה מגוון רחב של חדרי בריחה, ביניהם ימצא כל אחד את החדר האידיאלי עבורו. חלק מן החדרים מתאים לאוכלוסיה בוגרת יותר, ואחרים מתאימים לכל הגילאים, ואף לבילוי משפחתי. שובר מתנה לחדר בריחה הוא מתנה מיוחדת שתוכלו להעניק לאנשים המיוחדים בחייכם.