ערבי צוות וגיבוש

אתם מבינים שכולם עובדים קשה ובא לכם להשתחרר קצת?
קלטתם כמה עובדים חדשים למחלקה ואתם מרגישים שיש צורך בפעילות משותפת שתגבש?
סיימתם פרויקט ובא לכם להתפנק? בא לכם לעשות ערב צוות ייחודי ? כזה שידברו עליו עוד הרבה ?
אוקי, קודם כל, מגיע לכם!
ובאופן כללי, אנחנו תמיד בעד פעילויות משותפות בהן כולם שותפים לאותה החוויה והופכים להיות חלק אינטגרלי ממשהו משותף, מאחד ומהנה.

ערבי גיבוש צוותיים ובכלל הינם פעילויות חברתיות בעלות ערך גבוה, גם עבור המנהל ובעיקר עבור העובדים עצמם וזאת בגלל מספר סיבות עיקריות:

  • במידה וערבי צוות מתרחשים בתדירות עקבית, הם יודעים שיש למה לצפות, עובדה אשר מעלה את המוטיבציה להשקיע יותר.
  • ערבי צוות במקורם נועדו על מנת לגבש ולהדק את הקשרים הבינאישיים בין העובדים ובין העובדים למנהלם הישיר- כידוע ככל שקשרים מתהדקים הם הופכים לאישיים יותר ובכך רצת הנאמנות עולה גם בין העובדים לקולגות ובעיקר בין העובדים למנהלם.
  • ערבי צוות\ גיבוש הינם פעילות חברתית שאחת מהמטרות שלה היא להשתחרר מרוטינת העבודה ולגוון את האינטראקציות בין משתתפיה באמצעות פעילות שמטרתה העיקרית היא הנאה. עובדה אשר גורמת לעובדים להרגיש שהם לא רק כוח עבודה ומקום העבודה בו הם משקיעים את רוב זמנם מבין ומכבד את הצרכים הנוספים שיש להם. מבטיח עובדים מרוצים ונאמנים לטווח ארוך.

צרו קשר
סניפים שלנו

מחפשים פעילות מקורית ליום גיבוש בחברה או בארגון? יום כיף לקבוצה גדולה?

חברת אקזיטרום הוקמה מתוך חזון לאפשר לאנשים בכל גיל ומכל מקום לחוות חוויה בידורית לשעות הפנאי אשר מפעילה את הראש והחושים. אנחנו רשת חדרי בריחה הראשונה בישראל. מוצר הדגל שלנו הוא חדרי בריחה (אסקייפרום) – משחק חשיבה בו על המשתתפים להיחלץ מהחדר תוך זמן קצוב באמצעות פתרון חידות, פזלים, איסוף רמזים ומפתחות, ביצוע משימות והתגברות על אתגרים ומכשולים.

כבר ביקרו ונהנו

#