משחק מציאות קבוצתי

אם אתם מחפשים פעילות ייחודית ומהנה בקבוצה, לצוות, חברים, בן זוג או משפחה, כדאי שתכירו את חדרי הבריחה של אקזיט רום. החדרים שמוצעים בפריסה ארצית רחבה בצפון, במרכז וגם בדרום, יעניקו לכם משחק מציאות בסגנון משחקי קווסט ממוחשבים.

נפילת פנטגון

חדר בריחה – משחק מציאות מיוחד במינו

חדרי הבריחה שאנו מציעים מכונים גם חדרי מציאות, אסקייפ רום, חדרי מילוט, חדרי היחלצות או חדרי קווסט. אלו הם משחקי מציאות חברתיים יוצאי דופן במהלכם קבוצת אנשים מוכנסת וננעלת בחדר מיוחד, ונדרשת להשתמש באבזרים וחפצים שונים על מנת לפענח רמזים, חידות וצופנים שיאפשרו להם לצאת ממנו בזמן. למעשה, לכם ולשאר האנשים הנעולים יש שעה לפענח את החידות, ולצאת מחדר הבריחה.

חדרי בריחה מגוונים ומיוחדים

עימנו תזכו ליהנות ממגוון משחקים ייחודיים ומאתגרים כמו האפשרויות הבאות:

  • הבית הרדוף – למרבה האימה נכנסתם לבית רדוף בו התגוררה פעם משפחה חביבה שנעלמה יום אחד מבלי להותיר עקבות. השאלה היא האם תצליחו להתגבר על הפחד המשתק ולפתור בזמן את תעלומת הבית ודייריו.
  • חדר הרוצח הסדרתי – הסיוט הגרוע ביותר שלכם התגשם ונחטפתם על ידי רוצח סדרתי. כעת נותרה לכם עוד הזדמנות אחת להציל את חייכם ולברוח בזמן מביתו של הפסיכופת.

מלבד הדוגמאות שתוארו יש לנו עוד מגוון סוגי חדרי בריחה בנושאים מיוחדים ובאווירה שונה, הכוללים בין היתר שוד בנק מותח, חדר לאס וגאס נוצץ, המסתורין של המאיה, וחדר אימג׳ינריום שייקח אתכם למסע קסום בעולם החלומות.

הרשמה לחדרי בריחה

אקזיטרום מפעילה במקומות שונים ברחבי הארץ מגוון סגנונות של חדרי בריחה (משחק מציאות קבוצתי). לכל חדר שלנו יש עלילה, עיצוב ואווירה ייחודיים, זמן פעילות ומספר משתתפים מוגדר. את החדרים יש להזמין מראש  דרך אתר האינטרנט שלנו או באמצעות הזמנה טלפונית לאזור מבוקש. יש לציין כי העלות של חדרי הבריחה משתנה בהתאם למספר המשתתפים, ושאצלנו חיילים וילדים עד גיל 13 זוכים להנחה של 10% וילדים מתחת לגיל 5 נכנסים בחינם.

להזמנת חדר בריחה

הזמנת חדר בריחה אפשרית דרך האתר שלנו או באמצעות יצירת קשר עם אקזיט רום. פנו אלינו עוד היום לקביעת מועד מבוקש ולקבלת מידע נוסף בנושא.