משחק בריחה מהחדר

אין ספק שהטרנד העכשווי של אסקייפ רום כובש את הארץ, ונמנה על הפעילויות היותר מהנות שנראו בנוף המקומי. הפעילות מוצעת כיום על ידי החברה המובילה אקזיט רום באתרים ויעדים שונים ברחבי הארץ, לרבות תל אביב, רמת גן, הרצלייה, חיפה ובאר שבע. החברה המציאה עבורכם מגוון דרכים בלתי שגרתיות וחווייתיות שיאפשרו לכם לצאת מהחדר.

שעה שלמה של הנאה צרופה

חדרי בריחה הם למעשה הגרסה המציאותית של משחקי קווסט ממחושבים, ובהיותם אמיתיים כך עולה עוצמת החוויה. משחקים אלו יעניקו לכם שעה שלמה של הנאה צרופה, שופעת באתגרי חשיבה לא שגרתיים, פענוח חידות, מציאת רמזים ואוצרות, ואיסוף מפתחות אשר יאפשרו לכם לברוח מהחדר הנעול ולנצח במשחק. חשוב לציין כי בריחה מהחדר דורשת עבודה בצוות ושיתוף פעולה, וכבתור שכזו היא מהווה פעילות קבוצתית מומלצת ביותר.

 

מגוון סוגים של חדרי בריחה

עם אקזיטרום תוכלו לבחור במגוון חדרי בריחה שונים, ייחודיים, מהנים ומאתגרים. חדרי בריחה מוצעים במקומות שונים ברחבי הארץ וכוללים בין היתר:

  • חדר שחור&לבן – חדר זה מיועד ל- 2 עד 4 משתתפים, ובו נקלעתם לעולם נטול צבעים וחסר עתיד ותקווה. אתם נעולים בו ולא רואים דבר, והסיכוי היחיד שלכם לנצח הוא לסמוך על החברים שלכם.
  • חדר אימג׳ינריום – החדר מיועד ל- 2 עד 4 משתתפים ויכניס אתכם אל מעמקי עולם החלומות הקסום והצבעוני. כלומר, הוא יטשטש את הגבולות בין דמיון למציאות ואם לא תספיקו לצאת ממנו בזמן תהיו כלואים לעד בהזיה.
  • חדר עונש מוות – זהו חדר המיועד ל- 2 עד 3 משתתפים, ובו נגזר עליכם עונש מוות. אתם נעולים עם מספר אסירים נוספים בתוך תא כלא ומחכים להוצאה להורג, שתתרחש בשעה הקרובה. נחמתכם היחידה היא ארוחה אחרונה ועוד שיחת טלפון אחת, שעם מספיק תושייה, ריכוז ושיתוף פעולה, אולי תאפשר לכם לברוח מהחדר ומגורלכם המר.
  • חדר הנוגדן – החדר הזה מיועד ל- 2 עד 5 משתתפים אשר נחשפו לווירוס קטלני ביותר שדלף ממעבדת מחקר סודית, ומאיים להשמיד לא רק אתכם אלא את כל אוכלוסיית כדור הארץ. כעת הסיכוי של האנושות להינצל נתונה בידכם, אבל הזמן אוזל והדרך למצוא את הנוגדן לווירוס רצופה באמצעי ביטחון חכמים ומתקדמים שעליכם לעבור בהצלחה.

להזמנת חדר בריחה וקבלת מידע נוסף בנושא

להזמנת חדר בריחה בתאריך, מיקום ועלילה המועדפים עליכם, מהרו להירשם באתר שלנו או צרו קשר עם אקזיט רום ואנו נענה בהקדם לפנייתכם.