חדר בריחה בהרצליה – עוברים למציאות אחרת

חברת אקזיטרום ישראל, הוותיקה והמובילה בענף חדרי הבריחה, מציעה לתושבי הרצליה והסביבה חדרים מרתקים ומאתגרים במיוחד. מדובר בחדרי בריחה מגוונים שכל אחד מהם מספק חוויה ואווירה ייחודית עם שלל חידות, רמזים ואמצעים שונים, שפתרונם יאפשר לצאת מהחדר. החדרים מתאימים לקבוצות של שניים עד חמישה אנשים ומספקים שעה שלמה של הנאה צרופה ומגבשת, בין אם ביחד עם עובדי חברה, בני זוג, חברים או בני משפחה.

חברת חדרי בריחה מובילה

חברת אקזיט רום המפעילה חדרי בריחה בהרצליה, תל אביב חיפה ועד מקומות בישראל, היא מחלוצות הענף בארץ. ליצירת חדרים אלו החברה מעסיקה צוות של עשרות עובדים, העמלים כל הזמן על תכנון והפעלת מגוון חדרים. כמו כן, בזכות איכותם של חדרי הבריחה ועבודת השיווק המאומצת, החדרים של החברה פעילים בכל ימות השבוע בתפוסה מלאה. לכן, אם אתם רוצים להזמין מאתנו חדר בריחה בהרצליה (escape room) מומלץ שתתאמו את הזמנתו מספר שבועות מראש.

חדרי בריחה בנושאים שונים ומקוריים

כל חדרי הבריחה שחברת אקזיט רום מפעילה בהרצליה ובמקומות נוספים בארץ מבוססים על רעיונות מקוריים וייחודיים של מנהליה, השאובים מניסיון חיים, חשיבה מאומצת ושפע של רעיונות, אותם אנו הופכים למשחק קווסט מציאותי ומוחשי. הרעיונות כל הזמן מתעדכנים ומתחדשים על מנת לספק מענה למשתתפים ותיקים שכבר מכורים למשחק.

 

לעבור לשעה למציאות אחרת

חדרי הבריחה (אסקייפרום) שאנו מפעילים מבוססים למעשה על הרעיון של משחקי קווסט ממוחשבים. ואולם, שלא כמו במשחקי המחשב חדרי בריחה מאפשרים לאנשים להיכנס באופן מוחשי למציאות אחרת, ולקחת חלק במשימה מאתגרת ומהנה עם עלילה שאף אחד לא נתקל בה בחיי היומיום. כך למשל, אדם יכול למצוא את עצמו פותר תעלומת רצח, מונע שוד בנק, מציל את העולם או את עצמו, או מתמודד עם מציאות הזויה וחלומית. בכל מקרה, זוהי מציאות הרוויה באתגרים, הרפתקאות ומכשולים שיש לעבור בהצלחה על מנת לצאת מהחדר בזמן כשאתם בריאים ושלמים.

 

עיקרון משחקי חדרי בריחה

משחק חדר בריחה בהרצליה דורש מכם בפרק זמן של כשעה להתמודד בהצלחה עם סיטואציה ומשימה ספציפית. לשם כך, בחדר מצויים רמזים, חידות ואוצרות המסייעים בפתרון המשימה ובהתמודדות מול המכשולים השונים. חשוב לציין כי הדרך היחידה לשחק בחדרי בריחה הינו בקבוצה, המתחילה משני משתתפים, כאשר כל חבריה משתפים פעולה על מנת להצליח. שיתוף הפעולה דורש מכם לחשוב מחוץ לקופסא, לאתגר את מוחכם, לבחון את פרטי המציאות הנתונים, ולחבר את הפאזל לכדי פתרון שלם אשר יפתח את דלת החדר בזמן ויוציא אתכם לחופשי.

 

הזמנת חדר בריחה בהרצליה

הזמנת חדר בריחה הרצליה מוצעת לכם ישירות דרך אתר החברה, או באמצעות יצירת קשר עם אקזיטרום. אנו נשמח לספק לכם עוד פרטים ומידע אודות המשחק ומאפייניו, ועל סוגי חדרי בריחה העומדים לרשותכם.