חדרי בריחה ברמת גן – הטובים ביותר בעיר

אם אתם מחפשים חדרי מילוט ברמת גן משובחים ומאתגרים כדאי שתכירו את אלו של לחברת EXITROOM. אנו מציעים חדרים שייקחו אתכם להרפתקה בלתי נשכחת, בתקווה שתצליחו לצאת ממנה בזמן.

חדרים מילוט מאתגרים במיוחד

חברתנו מפעילה חדרי בריחה ברמת גן לצד חדרים נוספים במקומות רבים בארץ, לרבות תל אביב, אשדוד, חיפה ובאר שבע. החדרים שלנו ייקחו אתכם למסע חווייתי במיוחד שידרוש מכם לשמור על רמת ריכוז גבוה, לחשוב מחוץ לקופסא ולחפש בכל רגע את קצה החוט של הרמז הבא. בין היתר, עומדים לרשותכם ברמת גן חדרי הבריחה הבאים:

  • חדר בריחה שחור & לבן – כשתכנסו לחדר זה תרגישו במלוא העוצמה שהחיים אבדו מהצבעוניות שלהם. הם הפכו למונוכרומטים ועוד רגע ישאבו מכם את כול מלאי האנרגיה והחיות שיש ברשותכם. למרבה המזל, העתיד אינו רק שחור ולבן ובעזרת טיפול ניסוני חדשני תוכלו לשנות את רוע הגזרה ולהוסיף צבע לחייכם. אולם אין זו התמודדות פשוטה ובחלק מהזמן יהיה עליכם לפתור את הניסוי בחושך מוחלט. לכן, אם אתם מפחדים מחושך כדאי שתפנו לחדר אחר שיש לנו להציע ברמת גן. הצלחה במשימה דורשת מכם לפענחה תוך שבעים דקות בעזרתו של צוות המונה עד ארבעה חברים.
  • חדר בריחה נוגדן – סכנה איומה עומדת בפני כלל תושבי כדור הארץ. וירוס מסוכן ביותר דלף ממעבדה סודית ואם לא יעצרו את התפשטותו בזמן הוא ידביק את כול האנושות ויביא אותה לקיצה. היחידים שיכולים למנוע את רוע הגזרה הם אתם וכול גורלו של כדור הארץ ותושביו נתון בידיכם בלבד. למרבה הצער והלחץ, עומד לרשותכם פרק זמן מאוד מוגבל למצוא את הנוגדן לווירוס הקטלני ולהציל את כולנו. בנוסף, הצלחה במשימה דורשת לעבור מגנוני אבטחה רבים שרק בסיומם האנושות תצא מכלל סכנה.

עקרונות משחק בחדרי בריחה

על מנת להצליח לעבור בשלום חדרי בריחה ברמת גן שחברתנו מפעילה כל שנדרש הוא מספר חברים טובים ונכונות לאתגר את מחשבתכם. אינכם נדרשים להשכלה או הכשרה מיוחדת, לניסיון בתחום או ליכולות יוצאות מהכלל. מה שכן נדרש מכם הוא לשתף פעולה אחד עם השני, להקשיב לכל רעיון ולבחון כל אפשרות לפתרון החידה הניצבת בפניכם. על ידי עבודה משותפת ושמירה על ראש פתוח ויצירתי תגלו שהפוטנציאל טמון בכם לפתירת כל חידה בכל רמת מורכבות וקושי.

הזמנת חדר בריחה ברמת גן

הזמנת חדרי בריחה ברמת גן מוצעת ישירות דרך האתר שלנו. כמו כן, ניתן לבצע הזמנות ולקבל מידע נוסף בנושא על ידי יצירת קשר עם סניף חברת אקזיט רום ברמת גן בטלפונים