להיט חדש בתחום חדרי הבריחה – חדר בריחה משחקי הגורל בראשון לציון

אם עדיין לא התנסיתם בחוויית חדרי הבריחה, הגיע הזמן לשנס מותניים, לבקר באחד מהם ולהכיר את אחת מצורות הבילוי הפופולריות ביותר היום. מובטחת לכם חוויה מהנה, מאתגרת ומחדדת חושים ומחשבה. חדרי הבריחה הם הלהיט הנוכחי בבילוי הפנאי, ומאז שהטרנד הגיע לארץ, הענף הולך וגדל. רשת חדרי הבריחה אקזיטרום גאה להציג את חדר הבריחה "משחקי הגורל" בראשון לציון, אשר מעלה את רף החוויה, כאשר לאתגר המחשבתי מתווספים אתגרים פיזיים ממשיים. החדר מתאים למשתתפים מגיל 6 ומעלה, לשלושה עד עשרה שחקנים, כאשר נדרש לפחות מבוגר אחד בחדר.

חדר בריחה בראשון לציון

 

הסיפור

ברוכים הבאים לשנת 2208. העולם עדיין מצוי בכאוס לאחר מלחמה עולמית גדולה שהסתיימה לפני מאה שנים. בעקבות המלחמה, שבה נספתה רוב אוכלוסיית כדור הארץ, נחצתה אוכלוסיית בני האדם ששרדו לשניים: חלק אחד הוא השליטים העשירים, והחלק השני הוא עבדים עניים וחסרי כל. החבורה שלכם נחטפה על ידי אדונים כדי להתחרות במשחקי הגורל. עליכם לעבור סדרה של מבחנים, הכוללים אתגרי מחשבה וכוח. אם תצליחו לעבור את המבחנים תזכו בחירות, אולם אם תיכשלו לא תזכו לראות יותר אור יום.

החדר

חדר הבריחה משחקי הגורל מתאפיין בתפאורה מרשימה ומושקעת הכוללת אביזרים ותאורה. התפאורה והאביזרים המעוצבים בקפידה מכניסים את השחקנים עמוק לתוך החוויה והסיפור של החדר, ויוצרים את האווירה הייחודית הנדרשת. התוצאה היא חוויה רב חושית מאתגרת, מלכדת ומלהיבה, המתאימה לכל הגילאים.

למי זה מתאים?

כאמור, חדר הבריחה "משחקי הגורל" מתאים לגילאי 6 ומעלה, אך נדרשת נוכחותו של מבוגר אחד לפחות בחדר. ניתן לבחור באחת משתי דרגות קושי, כך שהחדר מתאים הן לשחקנים מתחילים, שזו ההתנסות הראשונה שלהם בחדרי בריחה, והן לשחקנים מנוסים. שימו לב: החדר אינו מומלץ לנשים בהיריון, וכמו כן אינו מתאים לבעלי מוגבלויות.

סיבה למסיבה

בילוי באסקייפ רום "משחקי הגורל" מתאים לחגיגת יום הולדת, לימי גיבוש, לערבי צוות ולעוד שלל אפשרויות. החדר מתאים למשפחות ולקבוצות גדולות של עד עשרה שחקנים בטווח גילאים רחב. החוויה היא ייחודית ומרגשת, ומצריכה שיתוף פעולה בין השחקנים, חשיבה יצירתית ויכולות פיזיות. יחד עם זאת, החדר אינו מפחיד, מתאים גם לילדים וניתן לבחור בדרגת קושי נמוכה או גבוהה, בהתאם לניסיונכם.

על רשת אקזיטרום

אקזיטרום מפעילה רשת של חדרי מילוט בסניפים שונים ברחבי הארץ. לכל חדר סיפור ותפאורה מיוחדים משלו, וכל החדרים מושקעים ומאובזרים, ליצירת חוויה איכותית ומהנה.

משחקי הגורל

חדר הבריחה "משחקי הגורל" נמצא ברחוב ברשבסקי 33 בראשון לציון, ומספק חוויית אסקייפרום איכותית לתושבי המרכז ולאורחים מרחבי הארץ. התוספת של אתגרים פיזיים הופכת את "משחקי הגורל" לחדר בריחה ייחודי ואטרקטיבי וההנאה מובטחת – אולם עלינו להזהירכם מראש, מדובר בחוויה ממכרת.