עכשיו יש גם חדר בריחה בבאר שבע

טרנד חדרי הבריחה שכובש את המדינה והעולם מוצע על ידי אקזיטרום לטובת תושבי הדרום, ומעתה גם בבאר שבע. מדובר במשחק קווסט קבוצתי מציאותי המאתגר אתכם בפתרון חידות לא שגרתיות, שמהוות את האמצעי היחיד לברוח מהחדר ומסכנותיו. לשם כך יש צורך בשיתופי פעולה מגוונים שיעניקו לכם בילוי מהנה, בין אם במסגרת גיבוש צוותים בעבודה, או כחלק מבילוי משפחתי ועם חברים.

דוגמאות לחדרי בריחה בבאר שבע

חדרי בריחה בבאר שבע שחברתנו מפעילה יאתגרו אתכם עם מגוון סוגים של מציאות מדומה ומשימות מאתגרות. לכל חדר בריחה יש עיצוב, עלילה ואווירה ייחודיים וכן מספר משתתפים וזמן פעילות מוגדר. לפניכם מספר דוגמאות:

  • שוד בנק – אתם חלק מכנופיית שודדי בנקים מתוחכמת. אחרי שתקופה ממושכת לא שמעו ממנה היא שוב תוקפת והפעם בבאר שבע. יש לכם שעה עגולה אחת על מנת לפתור חידה בלשית ולצאת מהחדר.
  • מועדון ציד – למרבה הצער והאימה חטפו אתכם למועדון של פסיכופטים, אשר הנאתם בחיים היא לענות אנשים עד מותם. יחד עם זאת, לרשותכם חלון הזדמנויות בן שישים דקות בו תוכלו לצאת מהחדר ללא פגע.
  • חדרים נוספים – בקרוב תוכלו ליהנות מ- escape room באר שבע אשר יפגיש אתכם עם דמויות אימה אגדתיות כמו דרקולה, או שיהיה עליכם לפתור תעלומות משטריות ביחד עם הבלש הנודע דקסטר.

לברוח מהמציאות לשעה

חדר בריחה באר שבע יעניק לכם הזדמנות יוצאת דופן, חווייתית ומהנה לנטוש את המציאות היומיומית ולעבור לשעה למציאות מדומה ומלאה בהרפתקאות, משימות ואתגרים. מדובר במשחקים השאובים למעשה ממשחקי קווסט שבמחשב, הלוקחים אותם צעד קדימה אל המציאות. במשך כשעה תידרשו לעבודת צוות, לאתגר את מחשבתכם, לחפש אוצרות ורמזים, לפענח חידות ולאסוף מפתחות – כל אלו יעניקו לכם הזדמנות לפתור את המשימה ולצאת מהחדר.

משחק חברתי מוביל

חשוב להבין כי חדרי בריחה הם משחק חברתי המתחיל משני משתתפים. החברים ננעלים ביחד בחדר ורק על ידי שיתופי פעולה יוכלו לצאת ממנו בזמן ובשלום. שיתופי הפעולה יסייעו במציאת רמזים ואוצרות, הפתרון חידות ואיסוף מפתחות. על כן, חדרי בריחה בבאר שבע מהווים פעילות אידיאלית לצורכי גיבוש צוותים וכן דרך נהדרת לבילוי מאחד בין חברים, זוגות ובני משפחה. על מנת לדעת עוד על חדרים אלו, מאפייניהם ואיכותם, אתם מוזמנים לפנות אלינו במייל או בטלפון ואנו נשמח להסביר ולפרט את היתרונות הגלומים במשחק מבריק וייחודי זה.

הרשמה לחדר בריחה בבאר שבע

על מנת ליהנות מחוויית משחק מאתגרת באחד מחדרי הבריחה שלנו בבאר שבע, יש להזמין את החדר מראש ישירות דרך אתר האינטרנט או על ידי יצירת קשר עם אקזיט רום ב- 054-8132233. עלות החדר משתנה בהתאם למספר המשתתפים. ילדים עד גיל 13 וחיילים זכאים להנחה של עשרה אחוזים וילדים מתחת לגיל חמש אינם נדרשים בתשלום.