חדרי בריחה באשדוד – מאתגרים ומרתקים

בשנים האחרונות חדרי בריחה הפכו ללהיט מבוקש בעולם ובארץ, הסוחף אחריו שורה ארוכה של שאנשים מכל גיל ומין, ומציג ערכים חדשים ומרתקים לבילוי משותף. כיום מוצעים גם חדרי בריחה באשדוד על ידי החברה הארצית המובילה בתחום EXITROOM. החברה ידועה בחדריה האיכותיים והמאתגרים שמוצעים במקומות שונים ברבי הארץ, לרבות תל אביב, רמת גן, חיפה ובאר שבע.

מה זה חדרי בריחה?

חדרי בריחה באשדוד כפי שחברתנו מציעה מכונים גם חדרי מילוט, ומהווים משחק הרפתקאות חברתי שבדומה למשחקי מחשב ייקח אתכם למציאות חלופית מוחשית. זו מציאות בה תעברו מסע מרתק של כשעה, אשר יתרחש בתוך חדר סגור שאליו תכנסו יחד עם מספר חברים. כך למשל, חדר אלדורדו ייקח אתכם למסע בזמן בעקבות בהלת הזהב של האדם הלבן בארצות אמריקה. מסעות אלו יציבו בפניכם משימות מוגדרות כאשר גורל חייכם ולעיתים אף גורל האנושות כולה נתון בידיכם. כול שנדרש להצלחת המשימות מוסתר בחדר והמטרה שלכם היא לבחון כול פרט, לגלות רמזים, לפענח חידות, להבין את הרעיון וכך בפרק זמן מוגבל ומוגדר מראש להצליח לגלות אוצרות ומפתחות שיאפשרו לכם לצאת מהחדר הסגור בזמן.

איך מצליחים לצאת מהחדר

על מנת להצליח לצאת בזמן מחדר מילוט באשדוד אינכם נדרשים לכישורים מיוחדים. מה שכן יידרש הוא הרבה יצירתיות וחשיבה מחוץ למוכר, לצד שיתוף פעולה עם חבריכם למשחק. את המשחק הזה אסור לשחק לבד, והסוד להצלחתו טמון בעבודת צוות המאפשרת לכול פרט לבוא לידי ביטוי, על ידי קבלת, בחינת ובדיקת כל דעה ורעיון.

למי מתאימים חדרי בריחה

חדרי בריחה באשדוד מתאימים למעשה לכול אדם מעל גיל שתיים עשרה, נשים וגברים כאחד, האוהבים עניין ואתגר בחייהם. בין היתר, חדרים אלו אידיאלים לבילוי משפחתי מגבש ואחר, וכבילוי מהנה עם חברים טובים או עם בן ובת הזוג. בנוסף, חדרים אלו מהווים את המילה האחרונה בתחום פעילות גיבוש צוותים עבור חברות, ארגונים ומוסדות שונים באשדוד וסביבתה. מעצם הצורך לשתף פעולה בחדר, להקשיב אחד לשני ולחשוב אחרת הם מעודדים תכונות נדרשות לעבודת צוות מוצלחת כדוגמת מנהיגות, שיתוף פעולה, קבלת החלטות ועמידה בזמן מול אתגרים.

הזמנת חדרי בריחה באשדוד

רוצים לדעת עוד על חדרי בריחה? מעוניינים להזמין מועד לחדר באשדוד? צרו קשר עוד היום עם חברת אקזיט רום דרך האתר או באמצעות שליחת מייל לכתובת info@exitroom.co.il ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בכול בקשה או שאלה.