אסקייפרום חיפה – חוויה מציאותית ומרתקת

אקזיטרום פועלת בכל רחבי הארץ, לרבות אזור המרכז בתל אביב, הרצלייה, רמת ישי, אשדוד, ראשון לציון, רמת גן ובאר שבע. כיום החברה מעניקה גם לתושבי חיפה הזדמנות יוצאת דופן ליהנות מחדרי בריחה איכותיים ומרתקים. במילים פשוטות, אסקייפרום חיפה יעניקו לכם משחק הרפתקאות קווסט במציאות. מדובר במשחק קבוצתי מרתק וייחודי, במהלכו תידרשו להתמודד עם מגוון חידות מאתגרות אשר פענוחן הנכון יאפשר לכם לצאת מהחדר הנעול.

מה זה בעצם חדר בריחה?

חדר בריחה הינו טרנד עולמי שלאחרונה סחף גם את ישראל וכעת הגיע לעיר חיפה. מדובר במשחק שזכה לשמות שונים כמו חדרי מילוט ואסקייפ רום, המבוסס על עיקרון דומה לאלו של משחקי הקווסט הממוחשבים, רק שכאן הכול אמיתי. במהלך המשחק המרתק והייחודי תידרשו לפתור מגוון חידות מאתגרות,להיעזר בטיפים ואבזרים שונים, לגלות רמזים ואוצרות, לאסוף מפתחות ולפתוח את הדלת שתוביל אתכם להצלחה ולניצחון.

חוויה קבוצתית מגבשת ומהנה

בשביל לנצח משימת חדר בריחה חיפה אין לשחק לבד, ואתם חייבים להיות חלק מצוות וקבוצה המונה בין 2 ל- 6 משתתפים. הצוות נדרש לאחד מוחות, לעבוד בשיתוף פעולה ולעזור אחד לשני על מנת לפתור את המשימה ולנצח. כפועל יוצא מכך חדרי הבריחה שאנו מספקים מהווים חוויה מהנה, ייחודית ובלתי נשכחת המתאימה לקשת רחבה של קהלים. בין היתר, חדרים אלו מתאימים עבור בילוי מהנה עם החברים או בני משפחה, עבור דייט זוגי בלתי נשכח, כפעילות מגבשת וייחודית לצוותים ועובדי חברה, וכן לבני נוער וחיילים.

להיכנס למציאות אחרת

בחדרי אסקייפרום חיפה תוכלו ליהנות מהרפתקה חכמה, מותחת ומעניינת, במהלכה תידרשו למשל לתכנן בהצלחה שוד בנק. התכנון מתחיל מכניסה לבנק, ממשיך לשוד עצמו ומסתיים ביציאה ממנו ללא פגע. בנוסף לכך, בקרוב נפתח בעיר חדרי בריחה נוספים, מרתקים ומעניינים לא פחות. האחד יפגיש אתכם עם מוזיאון בלילה והשני יתחיל בצלצול מפתיע. מה יקרה במשך? זאת תצטרכו לגלות בעצמכם.

להזמנת חדר בריחה בחיפה

רוצים ליהנות מפעילות קבוצתית בלתי שגרתית? אם כן, הירשמו עוד היום באתר שלנו למועד המתאים לכם, או צרו קשר עם אקזיט רום ואנו נשמח לענות לפנייתכם ולספק לכם מידע נוסף בנושא.